Changeset: 63108792
Vorm van het gebouw juist getekend
Closed by GPX Speedtag
Tags
changesets_count | 810 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Gebouwen worden geïmporteerd vanuit het kadaster. Daar kun je dus beter van af blijven.
Bij de volgende import staat de oude vorm weer terug in OSM.
Staat de fout in het kadaster dan kun je daar een terugmelding doen. Als het gebouw weer juist in de BAG staat, kun een import verzoeken in het forum. -
Comment from dvdhoven
En gebouwen tag je niet met een landuse= , maar met de building tag. building=greenhouse in dit geval.
-
Comment from eggie
Het hele gebouw en het gebouw naast 85B is nu omgezet in landuse=greenhouse en zal dus niet meer als gebouw renderen.
-
Comment from dvdhoven
Eea weer in overstemming gebracht met de BAG.
-
Comment from eggie
PB gestuurd en vriendelijk gevraagd om op de opmerkingen op de changesets te reageren.
-
Comment from GPX Speedtag
Beste Eggie / dvdhoven,
Ik krijg niet betaald voor de veranderingen in OSM dus daardoor ben ik in deze 5 uur ook niet bereikbaar geweest om te antwoorden.
Omdat het een kas is heb ik bij "Selecteer objecttype" dat ingetypt.
Daarbij kreeg ik als suggestie om glastuinbouw te kiezen.Inderdaad heeft dit de tag van building naar landuse verandert.
Zonder berichten zou ik niet weten waar ik mijn feedback kan vinden in iD.
Ik heb géén schijfruimte beschikbaar voor andere programma's.Overigens had ik de vorm wel juist aangepast.
-
Comment from eggie
Je feedback kun je vinden in de wiki en anders op het forum. Er is altijd wel een ervaren mapper die je van advies kan dienen.
Luchtfoto's vertekenen vaak, want de opnamehoek verschilt. De BAG is vaak leidend mits nog niet ingemeten en als iets niet klopt kun je dat aan deze instantie doorgeven.
Bedankt voor je reactie
Eggie
Overweeg om over te stappen naar JOSM. dat is een editor die waarschuwt voor verkeerde uploads.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |