Changeset: 63160978
Hoftuin is veel groter dan aangegeven. Ik heb nu zoveel mogelijk alle winkels die het omvat omkaderd. https://www.dehoftuin.nl/
Closed by azu81
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Oke..maar probeer plakken van je kader aan de gebouwen te voorkomen.
-
Comment from eggie
Ik heb het vlak even losgemaakt van al die gebouwen. Bij verschuivingen krijg je anders ellende.
MVG,
Eggie -
Comment from azu81
OK, dat was natuurlijk niet mijn bedoeling, ik zal naar JOSM kijken.
Overigens zie ik ten oosten (ussen Vliet NZ en Joh. Poststraat) een handelsgebied dat dat absoluut niet is - zijn vooral woonhuizen. Zit daar een redenering achter of is die foutief aangebracht?
-
Comment from eggie
Voor JOSM zie:
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Wanneer dat handelsgebied niet klopt kun je het gewoon aanpassen. Je kunt ook een mailtje sturen naar de voorgaande mapper en om opheldering vragen. Ik zal even naar de historie kijken.
-
Comment from eggie
De mutatie is gedaan door deze mapper in een enorme changeset meer dan 9 jaar geleden. Deze mapper is nog steeds actief dus je kunt hem mailen. Van oorsprong was het gebied als Industrial getagd vanuit Kaartenmaker AND. Daar is het een overblijfsel van een(donatie) import uit 2007. Voel je vrij om het aan te passen.
-
Comment from azu81
ok, dank!
Ways (4)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |