Changeset: 63186195
Het was niet helemaal correct
Closed by MauriceTalen
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Het is niet de bedoeling om gebouwen van vorm te veranderen. Alles is ingemeten door het kadaster en als zodanig geïmporteerd. Dit was je edit..
Wanneer iets niet klopt kun je dit het beste aan het Kadaster doorgeven via hun site.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=zwaluw%2024%20st&resultOffset=0&objectId=0180200000006764&geometry.x=210979.32040052&geometry.y=517094.4115982&zoomlevel=7&detailsObjectId=0180010000003751 -
Comment from eggie
reverted door Wijzigingenset #63190254
Wanneer je nog vragen hebt stel ze gerust. Overkappingen/carport voorzichtig intekenen (apart) met building = roof. Het gaat anders fout bij hernieuwde periodieke import.
Ways (2)
Relations (1)
Nodes (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |