Changeset: 63192863
Verkeerde locatie object
Closed by Miguelsnoep
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Review. . je hebt gras op bos getekend.
Dat werkt echter niet, want de bomen zullen door het gras heenschijnen. Dit moet met een trucje. dat heet een multipolygoonrelatie. Het bos is de outer en het gras de inner. Dat gaat echter alleen goed met een volwassen editor als JOSM.
Zo zorg je ook dat water in een bos kan liggen of een eilandje in het water.
Meer weten.. kijk dan naar ...
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from eggie
Ik heb je even geholpen. Het is geen MP realtie geworden, want het waren twee bosgebieden. Die liggen nu keurig om het gras heen. In Den Haag is een mapper bezig geweest tot een jaar terug die heel de stad aan elkaar geplakt heeft waardoor er bijna niet meer te mappen valt. Alle wegen zijn verkleefd met de landuse. De mapper bleek niet voor reden vatbaar met dit als resultaat. Mijn advies is om zeker in Den Haag over te stappen naar editor JOSM. Zaken zijn dan snel los te krijgen met de G-toets en je hebt een beter overzicht. Er zijn al mappers bezig geweest met herstel, maar er ligt nog voor maanden werk.
Ways (1)
Nodes (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |