Changeset: 63238915
Pedestrians are allowed.
Closed by marpie5032
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Kwaad kan het niet, maar je hoeft dit niet te taggen
-
Comment from marpie5032
Hoi, ik was een hardlooproute aan het maken (met https://runnermaps.nl ) en met het voetganger icoontje aan ging hij hier niet overheen. Dus vandaar dat ik dit expliciet wilde maken.
-
Comment from eggie
Oke... eigenlijk zou je dat aan runnersmaps "moeten" doorgeven, want in Nederland zetten we eigenlijk nooit foot=yes op een fietspad. Het is default in OSM.
Komoot heeft bv ook van die afwijkingen, waardoor het net niet altijd naar wens routeert.
Bedankt voor je reactie.
Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |