Changeset: 63594485
Per ongeluk gebruik verboden ingesteld. Teruggedraaid.
Closed by Erikdenhoogendam
Tags
changesets_count | 15 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Tip: bridge=boardwalk wellicht erop?
motor_vehicleen bicycle = no hoeft niet op een voetpad. foot=yes ook niet.
MVG,
Eggie - Comment from eggie
-
Comment from eggie
Moet het ook geen verbinding krijgen met de Zaagmolenkade?
-
Comment from Erikdenhoogendam
Beste eggie, het looppad zoals ik het op de kaart aangebracht heb, ligt qua positie goed. Het ligt op ongeveer 5 meter afstand van de (auto)weg met ertussen parkeerplaatsen. Hoe wil je het precies verbinden met de zaagmolenkade?
-
Comment from Erikdenhoogendam
Overigens: bridge=broadwalk lijkt me niet verstandig omdat er een oud hikingtraject langs dit pad loopt en het pad zo nu en dan ook bakstenen en bankjes bevat.
-
Comment from Erikdenhoogendam
Ik heb wel de motor_vehicle enzo zoals je zei gecorrigeerd, bedankt.
-
Comment from Erikdenhoogendam
Overigens heb ik net gekeken naar de houten looppaden in het kralingse bos. Ook hier zit geen bridge=boardwalk op. De tag is niet echt nodig denk ik?
-
Comment from eggie
Dag Erik.. soms is het schipperen om de routering rond te krijgen. (Soms kun je dat oplossrn door highway=pedestrian en area = yes ertussen te leggen.) Vandaar een verbinding. Een pad door het water is ook niet realistisch vandaar die suggestie van bridge=boardwalk. Up to you. :)
-
Comment from eggie
De route is weer hersteld door onze routespecialist, want die was nu onderbroken. Eén van de meest essentiële zaken binnen OSM is de juiste routering. De kaart wordt hier daadwerkelijk voor gebruikt. Liever geen mutaties aan die wandelroutes voordat je precies begrijpt hoe dit werkt en met editor |JOSM kunt omgaan.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
een route door het water geeft overigens nog steeds een foutmelding. Soms is het gewoon kiezen voor de beste tags.
MVG,
Eggie -
Comment from Erikdenhoogendam
Eggie,
Is het nu verbonden met de zaagmolenkade zoals je vroeg? Ik weet niet hoe ik dit doe, ik heb enkel een pad aangelegd zoals ik dat met mijn ogen gezien heb in de echte wereld.
-
Comment from eggie
Oke.., maar soms is het schipperen. Net als paden die er niet zijn naar busplatform. Die worden dan toch ingetekend. Ik zal even kijken.
Bedankt voor je reactie.
eggie -
Comment from eggie
aangepast mbv BGT omtrekgericht transparante achtergrond.
Alles is ingemeten in heel Nederland.
. zie feedback op andere changeset. -
Comment from eggie
Overigens wel een nuttige toevoeging, want het pad stond nog niet in OSM.
Groet,
Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |