Changeset: 63730271
Zichtbaar maken
Closed by MANENMAN
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Beste manenman. In OSM taggen we geen adressen op de gebouwen zelf.
Die bevinden zich op de adresnodes. Mocht het gebouw echt een naam hebben dan kan de naam wel op het gebouw geplaatst worden.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
"Apartementen" VvE OLYMPIA 2 .met spelfout . is dat de naam die aan de buitenkant op het gebouw staat?
-
Comment from eggie
naam onder description= gezet "Appartementen VvE OLYMPIA 2" en adres nr 35 verwijderd van omtrek gebouw
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |