Changeset: 100430248
Aanpassen wandelpaden en wegen rondom gebouwen Mariëngaerde
Closed by dvegmond
Tags
changesets_count | 17 |
---|---|
created_by | iD 2.19.5 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste dvegmond.. Het gebouw is nu verdwenen van de kaart.
Ik denk dat je de building=yes hebt verwijderd.
Je hebt van het gebouw een multipolygoon relatie gemaakt met alleen maar outers.
Verder heb je het de tag amenity=hospital gegeven. Klopt dat wel?https://overpass-api.de/achavi/?changeset=100430248
MVG
eggie -
Comment from eggie
Kijk nooit naar de dakranden. Dat is niet waar het gebouw staat. Het gaat om het maaiveld.
Foto's zijn schuin genomen. Wanener je dan het gebouw gaat aanpassen aan de vorm van de daken is het gewoon niet meer correct.
Alle gebouwen zijn directe import vanuit het kadaster beter niets aan veranderen. -
Comment from eggie
Gebouwen Mariengaerde hersteld.
MP maar zo gelaten -
Comment from eggie
Gebouw Mariëngaven hersteld.. Het zal na rendering wel weer tevoorschijn komen, Tag ging Ziekenhuis verwijderd. Hier is geen ziekenhuis. Het zet gebruikers op het verkeerde been.
amenity=social_facility assited_living toegevoegd.
Dat geeft ook een symbool.
Wanneer je een betere specificatie wil taggen kijk dan even hier
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dsocial_facility
MVG
eggie -
Comment from dvegmond
Beste Eggie,
dank voor je op- / aanmerkingen en tips na mijn wijzigingen. Goed dat je mij als beginneling controleert. Heb echter nog wat vraagjes als je het niet erg vindt ?
1) Gebouw verdwenen, moest twee gebouwen scheiden door een stuk ertussen uit te halen. Niet bewust dat ik het gebouw had verwijderd.
2) Is er een overlay met gegevens van het kadaster dat nauwkeuriger is als de foto die bij bewerken komt ?
3) Wat bedoel je met "MP zo gelaten"?
4) kan me niet herinneren waar ik de TAG = ziekenhuis had aangegeven. Het voorste van Mariënhaven gedeelte wordt nu gerenoveerd en het gebouw daarachter wordt binnenkort gesloopt
Dank voor je adviezen, "nooit te oud om te leren"
M.vr.Gr. Daan
-
Comment from eggie
Dag Daan..
Je had de omtrek (polygoon) onderbroken.
Dan maakt de editor er kennelijk een multipolygoon van.
Wanneer ik die verwijder ben ik ook de bAG gegevens kwijt. Dus zo gelaten. MP is multipolygoon.
Geen ramp.
Wanneer in Mariënhaven geen instelling meer zit.. dan kan social_facility er ook wel af.
Heeft het gebouw geen functie meer?
Als achtergrond gebruik ik de BGT omtrekgericht en de BAG.
Zo leg ik de gebouwen goed.
Dat kan in editor iD ook, maar dat gaat lastiger.Ik gebruik zoals de meesten editor JOSM
Hier wat leesvoereditor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
BGT implementeren
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59021
Forumdraadje .. De beste imagery layers om NL OSM te mappen met JOSM.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=64644
Hier kun je zien hoe je de .jos file kunt gebruiken binnen JOSM.
https://youtu.be/33EenoZezWgMVG
eggie -
Comment from dvegmond
Hallo Eggie,
Nog een vraagje : Als ik OSM open dan zie ik de wijzigingen, echter als ik tot een bepaald niveau inzoom verdwijnen de aanpassingen (soms gedeeltelijk) en zie ik weer het oude beeld van voor de wijziging. Komt dit nog goed ?? m.vr.gr. Daan -
Comment from eggie
Yep.. Elk renderniveau heeft z'n eigen tijd nodig. Het helpt ook wel als je een paar keer CTRL-F5 toetst.
Dan maak je je eigen cache leeg.Dus het is al goed in de data, maar om het te bekijken komt het vanzelf goed.
MVG
eggie
Ways (1-20 of 29)
- 1
- 2
- 913552542, v1
- 913552543, v1
- 913552544, v1
- Marieëngaerde (913552545), v1
- 913552546, v1
- 913552547, v1
- 913552548, v1
- 913552549, v1
- 913552550, v1
- 913552551, v1
- Park Klinkenberg (913552552), v1
- 913552553, v1
- 913552554, v1
- 913552555, v1
- 913552556, v1
- Park Klinkenberg (7455284), v9
- Monseigneur Aengenentlaan (47706254), v11
- 51904854, v6
- 51904855, v7
- 97270564, v7
Relations (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |