Changeset: 129774991
W budynku mieści się pizzeria
Closed by djsako
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.23.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from NorthCrab
Witaj, poprosiliście o weryfikacje.
Nie dodawaj tej samej informacji dwukrotnie (mowa o nazwie na budynku oraz na punkcie). Lokal oznaczamy jako budynek gdy zajmuje całość, lub jako punkt gdy dokładny obszar jest nieznany lub gdy w budynku jest kilka lokali usługowych. Dodanie tego samego na budynku i na punkcie jest błędem (duplikacja danych). Należy punkt usunąć (jest on mniej dokładną informacją od obszaru).Dodatkowo, na budynku brakuje tagów pizzeri. Najłatwiej to naprawić zaznaczając budynek i wyszukując odpowiednią opcję: https://i.imgur.com/nQX1lDe.png.
Pozdrawiam!
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |