Changeset: 130752300
Droga, która nie istnieje. Faktycznie jest to podjazd do garażu, na terenie prywatnej posesji.
Closed by Gesior
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.23.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (latest aerial imagery) (WMTS) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from NorthCrab
Witaj na OpenStreetMap!
"Droga, która nie istnieje"
"Faktycznie jest to podjazd"
To jak w końcu, istnieje czy nie :PPrzywróciłem bo na zdjęciach widać podjazd. Oznaczyłem jako driveway. Jak jest jakaś brama to można oznaczyć jeszcze access=private.
Pozdrawiam!
-
Comment from Gesior
Żadnego innego podjazdu, który jest zamykany bramą i na prywatnej posesji, nie widziałem, by był oznaczony na tym osiedlu (a prawie wszyscy mają na tym osiedlu, krótsze lub dłuższe), dlatego usunąłem tą drogę, bo wprowadzała w błąd. Ale dzięki za poradę. Pozdrawiam
-
Comment from NorthCrab
kwestia szczęścia że komuś się chciało oznaczyć ale idealnie to wszystkie powinny zostać oznaczone kiedyś :P
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |