Changeset: 136690799
Wprowadzono brakujące adresy
Closed by Mikołaj | Yanosik
Tags
created_by | JOSM/1.5 (18700 pl) |
---|---|
source | GUGiK |
Discussion
-
Comment from NorthCrab_upload
Zauważyłem, że Twoja zmiana zawiera adresy wymagające dodatkowej uwagi. Przygotowałem listę obiektów oraz dodatkowe informacje:
Nazwa ulicy nie istnieje w okolicy. Jeśli adres ma nazwę ulicy, upewnij się, że jest ona poprawna. Jeśli nie, usuń addr:street, a nazwę miejscowości przekaż w addr:place.
"Aleja Bohaterów Warszawy":
https://www.openstreetmap.org/way/53105684
https://www.openstreetmap.org/way/53105724
https://www.openstreetmap.org/way/53105726
https://www.openstreetmap.org/way/53148173
https://www.openstreetmap.org/way/53148199
https://www.openstreetmap.org/way/53148227
https://www.openstreetmap.org/way/53148233
https://www.openstreetmap.org/way/53148234"Aleja Piastów":
https://www.openstreetmap.org/way/53105993
https://www.openstreetmap.org/way/53105995
https://www.openstreetmap.org/way/53105997
https://www.openstreetmap.org/way/53106001
https://www.openstreetmap.org/way/53106005
https://www.openstreetmap.org/way/53148483
https://www.openstreetmap.org/way/53148487
https://www.openstreetmap.org/way/53148495"Aleja Papieża Jana Pawła II":
https://www.openstreetmap.org/way/53604614
https://www.openstreetmap.org/way/53604628
https://www.openstreetmap.org/way/53604649
https://www.openstreetmap.org/way/53604894
https://www.openstreetmap.org/way/53605282
https://www.openstreetmap.org/way/53605338
https://www.openstreetmap.org/way/53605394
https://www.openstreetmap.org/way/53605768
https://www.openstreetmap.org/way/53605790
https://www.openstreetmap.org/way/53605793
https://www.openstreetmap.org/way/53605816
https://www.openstreetmap.org/way/53605854Dokumentacja adresów (po polsku):
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Key:addr:*W razie problemów lub pytań, proszę pisać. Chętnie pomogę.
Pozdrawiam! 🦀 -
Comment from maciek-szn
Sugeruję zaprzestanie tych automatycznych edycji dopóki nie zostanie rozwiązana kwestia zamiany nazw ulic z poprawnych na błędne (np. zamiana „aleja” na „Aleja”). Mamy już dwa wielkie zestawy zmian, po których będzie trzeba posprzątać i zakładam że Yanosiki raczej tego nie zrobią.
- 53105681, v3
- 53105684, v4
- 53105691, v3
- 53105692, v3
- 53105706, v5
- 53105713, v3
- 53105722, v3
- 53105724, v4
- 53105726, v4
- 53105742, v3
- 53105744, v4
- 53105751, v4
- 53105781, v3
- 53105840, v5
- 53105841, v5
- 53105844, v3
- 53105848, v3
- 53105877, v3
- 53105892, v3
- 53105893, v3
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |