Changeset: 15710718
Žymėjimo tvarkymai (keepright.at: maršrutizavimas)
Closed by Tomas Straupis
Tags
created_by | JOSM/1.5 (5836 en) Linux |
---|
Discussion
-
Comment from Aurimas Fišeras
Ar tikrai dar reikia highway=proposed kišti į layer=-1, kad maršrutizavimas būtų teisingas?
-
Comment from Tomas Straupis
Čia ne maršrutizavimui. Čia labiau, kad maršrutizavimo automatinis klaidų aptikimas nesikabinėtų. Kol kelias proposed, tai dažnai nėra prasmės dėlioti detaliai, kur bus tiltas, kur nusukimai, sankryžos ir t.t. ir pan.
-
Comment from Aurimas Fišeras
Supratau, dabar yra atvirkščiai, Osmose kabinasi ;) ir tarp šitų proposed paskęsta tikros klaidos.
http://osmose.openstreetmap.fr/en/errors/?country=lithuania&item=4110
Tada paprastus atvejus keisiu į 0 sluoksnį.
Ways (3)
- Projektuojamas Vilkaviškio rytinis aplinkkelis (įgyvendinta po 2025 m.) (216215265), v2
- 212811906, v2
212841025, v3
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |