Changeset: 27847432
(no comment)
Closed by Tantum
Tags
created_by | iD 1.6.2 |
---|---|
imagery_used | Bing |
Discussion
-
Comment from kayle
Ahoj, poprosim ta ak nie je cislo pridelene nedavaj addr:street. Mas tu na par domoch zadane addr:street=* (miesto nazvu hviezdicka)
Dakujem -
Comment from Tantum
Nazdar, mohol by si mi povedat ako mam mapovat adresy ked ulica nema nazov? zda sa, ze ked dam len cislo domu a obec v ktorom je tak sa mi na mape zobrazi cislo ale vyhladat ho neviem.
Napr. Kosuty 51
Diky moc
-
Comment from kayle
pridaj ešte addr:place=Košúty viď napr. http://www.openstreetmap.org/#map=15/48.7638/18.5725
-
Comment from Tantum
diky moc, funguje to. Viem to nejak hromadne aplikovat na viac budov? alebo ich musim update-ovat po jednom?
-
Comment from kayle
Pozeram ze to upravujes cez iD, tam to asi nie je mozne, JOSM (http://josm.openstreetmap.de/) ma moznost vyberu podla filtra. Stiahnes oblast obce, stlacis ctrl+F a zadas "addr\:city=Košúty" (bez uvodzoviek) a oznaci vsetko s takym addr:city. Uz len naraz pridas vsetkym bodom/cestam addr:place a upload
-
Comment from Tantum
Diky moc, hodne si mi pomohol ;)
-
Comment from kayle
Ak by si mal nejake dalsie otazky, mozes sa pytat aj na sk skupine http://groups.google.com/group/osm_sk/
-
Comment from Tantum
nazdar kayle - sorry, ze sa pytam tu ale na sk skupine trva nejaky cas kym mi odobria konto a nieco sa stalo co by som potreboval riesit urgentne.
Update-ol som vsetko ako si mi poradil a do vcerajska bolo vsetko Ok no dnes viem vyhladat len mizivu cast adries a neviem preco.
Napr.: kosuty 50 mi vyhalda ale kosuty 51 uz nie..aj ked tagy su uplne rovnake
co by si poradil pls?
Ways (15)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |