Changeset: 30657138
Added surface tag
Closed by JaapS
Tags
created_by | iD 1.7.0 |
---|---|
imagery_used | Bing |
Discussion
-
Comment from Mars-Curaçao
Hallo Jaap, staat of hoort er een punt achter de U ?
-
Comment from JaapS
Ik zou zeggen van niet, zie ook: http://www.cartogiraffe.com/nederland/cura%C3%A7ao/kaya+kent+u+zelf/
-
Comment from Mars-Curaçao
Ik woon hier en die punt komt ook niet op het straatnaambordje voor. En gooi die kaart alsjeblieft weg want de straat die daar Kaya Birgit zou zijn is hier in werkelijkheid Kaya Elegansia. Ik heb er een paar dagen geleden nog rondgereden. Iets naar linksboven zie je Kaya Raspu in het Sta Rosa Resort. Volgens jouw kaart heeft het 3 ontsluitingen in werkelijkheid is het er maar 1 ! Ik geloof in je goede bedoelingen maar echt gooi die kaart weg!! En ja ik raak er flink geïrriteerd van, van die bemoeienis van mensen die hier niet wonen en mijn werk weer teniet doen, zoals iemand uit Brasil.. is hier 3!!! dagen geweest en er waren plots nieuwe winkels en wegen ontstaan!! Mijn navigatie, waar ik altijd mee rij, wilde mij ontoegankelijke afslagen laten nemen. Groet
-
Comment from JaapS
Hoi, Het enige dat ik heb gedaan is het toevoegen van de Surface tag (verhard/niet verhard). Op de wegen die ik ken (en toen bezocht heb op kwartje) aangezien mijn famillie daar woont. Ik heb dus geen enkele weg gekarteerd!
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |