Changeset: 32993545
(no comment)
Closed by Quosek
Tags
created_by | iD 1.7.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Istotnie, taka ulica istnieje z tego co patrzałem w rejestrze TERYT, możesz natomiast mi powiedzieć z czego narysowany jest przebieg? Bo na zdjęciach Bing których użyłeś nie jest widoczna ta ulica. W żadnym wypadku nie rysujemy na oko!
Edit: na zdjęciach Geoportalu (włącz wybór tla klawiszem B) widać tam coś co może być gruntową drogą, ale i tak Twoja edycja nie pokrywa się z tym. -
Comment from RicoElectrico
O, cofam! Ale szybko poprawiłeś ;-) Szacun. Także za przesiadkę na JOSM-a :P
-
Comment from Quosek
Na razie narysowana zgodnie z GeoPortalem (widac wyjeżdżone fragmenty drogi). Jutro postaram się uzyśkać ślad GPS i jak będzie potrzeba to poprawę.
Podejrzewam, że jeszcze długo droga ta będzie wytyczona tylko słupkami na działkach ...
Ways (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |