Changeset: 33155221
walidator josm
Closed by przemas75
Tags
created_by | JOSM/1.5 (8491 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl, CIEN |
Discussion
-
Comment from wojtas82
czemu area zostały usunięte??
-
Comment from przemas75
Do takiego oznaczenia drogi są inne tagi, ale niestety nie pamiętam dokładnie jakie.
Gdzies jest na forum opisane. -
Comment from przemas75
O! właśnie ten temat. Nawet zostało pytanie postawione podobne do Twojego.
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=521758#p521758 -
Comment from wojtas82
no rozumiem ale napracowałem się przy tym a Ty to skasowałeś. Otagowane było highway=service area=yes więc chyba poprawnie??
-
Comment from przemas75
Wycofałem mój delete, także powinny się pojawić. Ale nie rób tego "pod render" :) Tam nie było przecięć dróg też i josm wyrzucał sporo błędów (pewnie dlatego wywaliłem, bo zobaczyłem, że to kompletnie zbyteczne ). Jeśli Cię takie micro mapowanie interesuje, to zobacz ten format z forum.
-
Comment from wojtas82
ok, już wszystko jasne. będę tagował tym nowym sposobem, zobaczymy jak to pojdzie. pzdr!
-
Comment from przemas75
http://osmapa.pl/w/area/?lat=54.48527&lon=18.5457&zoom=19&ol=B
Takie moje próby, nawet to wygląda, ale robota raczej jest.... Ja to na relacjach robiłem, inaczej pełno błędów jest, że linie się nakładają.
-
Comment from przemas75
A jeszcze mam pytanie. Te wszystkie living_street (szare ulice na mapie) są naprawde oznaczone znakiem D-40? Na przykład Kwiatowa, Dębowa, Ogrodowa, Różana itd..
-
Comment from wojtas82
Fajnie to wygląda.Ja zacząłem wczoraj skrzyżowanie przy Witawie, rejon Leśniczówki i wezel Wzgórze. Co do tych D-40 to sprawdzę to i dam znać ale chyba nie. Ja robię bez relacji i oznaczam każde przecięcie jako crossing. Masa roboty a geoportal chodzi mi jak krew z nosa. Jest jakiś sposób na zapisywanie kafli?za każdym razem musze ściągać na nowo rejony, które edytuje. Pozdrawiam
-
Comment from wojtas82
Cz możesz pomóc z uporządkowaniem relacji autobusowej w tym miejscu? Nie wiem jak to poprzenosić a rozdzieliłem tutaj ruch na jednokierunkowe i nie wiem jak to powinno być? Będę wdzięczny za wyjaśnienie! :)
-
Comment from wojtas82
zapomniałem : link https://www.openstreetmap.org/#map=19/54.49182/18.51032
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |