Loading...
Changeset: 34924078
clean up addresses
Closed by andrewsh
Tags
created_by | JOSM/1.5 (8159 en);reverter_plugin/30990 |
---|
Discussion
-
Comment from Jose Riha
preco obchodom a podnikom vymazavas adresu?
-
Comment from andrewsh
Pretože adresu už majú.
-
Comment from Jose Riha
kombinacia shop/pub + adresa nie je nic neobvykleho. pred mazanim akehokolvek tagu prosim konzultuj wiki alebo taginfo https://taginfo.openstreetmap.org/keys/amenity#combinations
-
Comment from andrewsh
Nie je nič neobvyklého, ale neznamená to, že to je potrebné a to má byť. Ako mať nekonzistentné adresy na POI a budovách, tak lepšie ich mať len na budovách, za podmienkou že sa jednoznačne to otagovať.
-
Comment from andrewsh
…že sa jednoznačne to dá otagovať.
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |