Changeset: 35287851
skasowanie obrysów niepokrywających się ze zdjęciami
Closed by Zbigniew_Cz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9000 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from sanitas2
Żenada. W OSM poprawiamy a nie kasujemy.
-
Comment from Zbigniew_Cz
No wybacz, ale jeśli jeden obrys pokrywał dwa oddzielne budynki, to dla mnie jest to informacja nieprawdziwa. Może miałem z tym badziewiem połączyć adresy?
-
Comment from sanitas2
Jeden obrys pokrywał dwa budynki, więc postanowiłeś przeorać całe miasto?
To co powinieneś był zrobić to rozdzielić ten obrys na dwa budynki, tak żeby był zgodny z rzeczywistością.
A tak swoją drogą, raczyłeś o swojej akcji poinformować autorów tych budynków? Poprosiłeś ich o naniesienie poprawek?
-
Comment from Zbigniew_Cz
Przeorać całe miasto? Chyba sobie żartujesz.
Jeśli tak bardzo szkoda Ci tych obrysów, możesz sam je poprawić. Mam nadzieję, że edytując spod iD ogarniasz bardziej temat kalibracji podkładu i geometrii niż autorzy tych skasowanych obrysów.
Czy poinformowałem tych autorów? Nie pamiętam - piszę do zbyt wielu osób.
233860782, v3233860781, v3233860779, v2234112124, v2234112127, v2233860778, v2233860775, v2132996872, v3233860777, v2234112122, v2233860780, v2132996878, v3234112125, v2234112128, v2233860776, v2- Jana Pawła II (38348847), v9
- Konwaliowa (38348846), v8
- Szkolna (38156296), v11
- Targowa (38348651), v9
- Ząbkowska (161973634), v5
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |