Changeset: 36995631
Wejherowo budynki
Closed by przemas75
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 pl) |
---|---|
source | geoportal |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
To jest import z BDOT? Widzę rozbieżności z rzeczywistością, np. https://www.openstreetmap.org/way/148104936
Lepiej by było trasować z WMS powiatu wejherowskiego. Wnoszę o revert tego. -
Comment from przemas75
Zgadza się, lepiej z wejherowskiego. Jest trochę nieścisłości, ale w mojej opinii dużo lepiej jest robić to z bdot niż miec to co jest w tej chwili (rosomakowe).
Ten rejon jest konkretnie poprzesuwany względem realiów i to jest problem. A nie, że trochę budynków będzie odbiegało od rzeczywistości.
To co chciałeś rewertować po prostu poprawiłem.
Mi się nie udało zaprząc wmsa wejherowskiego do tracer'a. Masz może sposób? -
Comment from RicoElectrico
U mnie działał super. Np. zmapowałem Bolszewo tak z rok temu. Teraz sprawdzałem i wciąż jest OK. Tu masz ustawienia: http://i.imgur.com/kpLJTCB.png - Sprawdź może czy to nie wina odwzorowania, ja mam domyślnego Merkatora.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |