Changeset: 37286702
Piekary i okolice
Closed by rowers2
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9329 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Proszę stosować landuse=residential zamiast highway=residential
Przykład: https://www.openstreetmap.org/way/398441902 -
Comment from rowers2
Zdarza się nie raz i szybko jest poprawiane bo jest widoczne.
Przecież rozumiesz, że to pomyłkowe kliknięcie w podobne tagi z listy rozwijanej ostatnio używanych tagów.Zdarzyło mi się to ze 100 razy a większość jest zauważona jeszcze przed wysłaniem.Zależy w jakim stylu się pracuje josmem to albo jest to linia szkieletowa albo gruba biała linia gdy jest się w stylu Potlacha. Ponieważ rysuję setki jeśli nie tysiące wiosek idąc wioska za wioską to zaraz widzę która wioska nie renderuje się na szaro podobnie łatwo zauważyć h=residential wokół wioski .Mam prośbę ponieważ nie czytam komentarzy a rzadko zaglądam na konto z powiadomieniami w sprawach istotnych wymagających pośpiechu pisz mi na priva.Dzięki za poprawienie, zapewniam, że mam interes w tym aby nie mylić tagów
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |