Changeset: 38729622
Bicycle connection: Professeurperenlaan > Passiebloemweg, Duizendknooplaan impossible > [oneway=no] on cycleway!
Closed by deleted
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9979 en) |
---|---|
source | Survey, Mapillary |
Discussion
-
Comment from sander79
Het lijkt me geen goed idee om bicycle=use_sidepath te gebruiken op de Landschapsbaan. Er staat immers een bord dat die weg verboden is voor fietsers en volgens de wiki mag deze term dan niet gebruikt worden en moet bicycle=no gebruikt worden.
Zou je kunnen aangeven wat exact het routeringsprobleem is met de fiets? Ik kan de situatie ook makkelijk bekijken.
-
Comment from user_242798
Fietspad ZW rotonde (ID: 36498415) had [oneway=yes] (vanaf 8/9/15).
In combinatie met [bicycle=no] op Landschapsbaan en Rivierkom routeert dat niet van ZO in NW richting.
Geconstateerd met een track d.d. 2016-04-20 en om deze reden ook een paar Mapillary foto's gemaakt. Die bevestigen dat een geen fietspad loopt aan de oostzijde van de rotonde.
https://www.mapillary.com/map/s/HYtJHGqdmBAUOfYQVniQzw[bicycle=use_sidepath] vind ik merkwaardig (van mezelf).
Ik gebruik [bicycle=use_sidepath] als er én geen "no" én geen "use_sidepath" staat en ik wél zeker weet dat dit G11/G12a is, maar niet zeker weet of er een C14/C15 staat.
[bicycle=use_sidepath] is dan beter dan niets en minder vergaand dan [bicycle=no]. Voor méér dan 90% van de fietsers is "use_sidepath" net zo effectief als "no". (OFM behandeld beide gelijk).
Ik gebruik [bicycle=use_sidepath] als er al 80% "use_sidepath" op OSM staat maar niet op een paar - ontbrekende - secties.
[bicycle=no] (dus: C14/C15) is minder waarschijnlijk binnen de bebouwde kom (behalve bij primary of N-wegen).
Ook op Google Earth 6-2015 zie ik geen borden C14/C15.
Ook op "mijn" Mapillary foto's zie ik geen C14/C15.
Maar als jij weet dat deze borden (C14/C15) er wel zijn: wijzig het dan graag in [bicycle=no]. Zo stond het ook vroeger. (Maar vroeger bestond "use_sidepath" nog niet). Zelf fietsen wij hier weinig, want het is zeker niet mijn favoriete route van Woerden naar Utrecht. -
Comment from user_242798
In de herhaling: het routeringsprobleem (oneway=yes) staat los van "use_sidepath".
[bicycle=no] is alleen correct als er inderdaad borden C14/C15 staan (op de autoweg, secondary) . Nu zie ik alleen G11/G12a op de fietspaden (en geen C14/C15) en in dat geval is "use_sidepath" wel correct en "no" niet. -
Comment from user_242798
.... en (sorry): er IS geen routeringsprobleem (meer). Er WAS een routeringsprobleem, maar dat is dus al opgelost.
-
Comment from sander79
ik ben er gisteren langs gefietst en we hebben beiden niet ongelijk.
Op het oostelijke stuk van de Landschapsbaan staat een C14 bord maar op het westelijke gedeelte niet. Ik heb het oostelijke gedeelte aangepast.
Ways (1-20 of 22)
- 1
- 2
- 412059642, v1
- 412059644, v1
- 412059645, v1
- Landschapsbaan (7072558), v23
- Landschapsbaan (20276007), v14
- Passiebloemweg (288209267), v4
- Rivierkom (170149818), v3
- Rivierkom (170149817), v3
- Rivierkom (22752627), v15
- Rivierkom (170149820), v4
- Rivierkom (170149822), v4
- Rivierkom (22752632), v10
- 364798411, v2
- 22752260, v5
- 22752256, v5
- 238983381, v3
- 238983382, v3
- 238983384, v3
- 364798416, v3
- 7072608, v22
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |