Loading...
Changeset: 38893391
fietspad met tunnel op juiste plaats ingetekend
Closed by Arie de Graaf
Tags
created_by | JOSM/1.5 (9979 nl) |
---|---|
source | survey / GPS data |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
In deze set ontdek ik "fietspaden" met als tag cycleway=yes. Waarschijnlijk zijn gewoon fietspaden bedoeld, dan is highway=cycleway de gebruikelijke tagging, die dan ook blauwe stippellijntjes op de standaardkaart opleverd. Zie ook http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Cycleway
-
Comment from Arie de Graaf
Bedankt. Weer wat geleerd vandaag. Ik heb het gewijzigd.
Groeten, Arie
Ways (6)
- 413690785, v1
- Gladiolenlaan (413690786), v1
- Gladiolenlaan (413690787), v1
- Kleine Houtweg (59135679), v9
59135682, v9286736631, v4
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |