Changeset: 38996866
Water doorgetrokken tot fietspad.
Closed by RobbieNL
Tags
created_by | iD 1.9.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing |
locale | en |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
way terminates on area.
Het is niet de bedoeling dat het water versmolten wordt met een highway.
Dit geeft problemen bij het editen in de toekomst.
way terminates on area.
http://www.openstreetmap.org/way/414235458 -
Comment from RobbieNL
Ik zal er voortaan beter op letten (landuse niet koppelen aan highway), ik heb het aangepast. Het wordt zomenteen zichtbaar op de kaart.
-
Comment from Commodoortje
Wat er op de kaart zichtbaar gemaakt (gerenderd) wordt is voor mij niet zo belangrijk. Het gaat erom hoe het in de database staat.
Je bent op de goede weg.
Ways (4)
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |