Changeset: 39018892
The redevelopment of Twenthe Airport
Closed by JJJWegdam
Tags
created_by | JOSM/1.5 (8800 en_GB) |
---|---|
source | Area Development Twente |
Discussion
-
Comment from richardbrinkman
Ik zie dat je veel wegen en punten hebt toegevoegd zonder tags. Niet alleen in deze changesets maar in heel de omgeving van Enschede. Ik heb je hier eerder op gewezen dat dat niet de bedoeling is. Je gaf toen aan vaak in etappes te mappen. Eerst de punten dan de tags. Ik merk echter dat veel van deze loze punten en lijnen gewoon maanden, zoniet jaren in de database blijven staan, zonder dat er iets mee gebeurd. Zou je daarom in het vervolg alleen nog maar de database willen aanvullen/corrigeren met nuttige data.
Als je toch in etappes wilt mappen, dan raad ik je JOSM als editor aan. Daar kun je offline je edits bewaren om ze pas te uploaden als alles klaar is (of op z'n minst, nuttig voor anderen kan zijn). Ook heeft JOSM allerlei ingebouwde validatieregels die er voor zorgen dat foutjes vroegtijdig worden gevonden. Veel van de fouten op http://keepright.ipax.at/report_map.php?db=osm_EU&zoom=13&lat=52.2096&lon=6.88423&layers=B00T hadden daarmee voorkomen kunnen worden.
Ik zou je daarnaast willen vragen om altijd een goede omschrijving te geven van een changeset. Nu laat je deze heel vaak leeg en moeten mappers zoals ik, maar raden wat je gedaan hebt (en waarom).
Kan ik alle rommel van jou in deze changeset en andere verwijderen? -
Comment from JJJWegdam
Beste Richard,
dat het niet de bedoeling is dat deze wegen en punten in de database komen kunnen we het snel over eens zijn. De objecten waren door verkeerd gebruik van JOSM twee keer geupload naar de database: 1 keer met tags en een keer zonder tags (op dezelfde locatie). Blijkbaar heb ik deze per abuis niet allemaal weggehaald. Dit is inmiddels wel het geval rond het vliegveld. Op keepright kon ik verder geen andere objecten zonder tags vinden in de gemeente Enschede.JOSM gebruik ik deels al, maar voor bepaalde zaken vind ik Potlatch toch net wat sneller werken. Nadeel van Potlatch is inderdaad dat je vaak moet opslaan en je wijzigingen over meer changesets moet verdelen, waardoor je uiteindelijk toch wel érg vaak een verhaaltje moet schrijven. Dan denk ik (wellicht ten onrechte) dat mede-mappers me altijd een berichtje kunnen sturen mbt een changeset, waarop ik opheldering kan geven. In JOSM doe ik het overigens altijd doordat het daar makkelijker is.
Tot slot ben ik op het moment erg weinig in de gemeente Enschede bezig; ik ben nog steeds druk met het vervangen van alle spoorlijnen in Nederland met maximumsnelheid- en locatiegegevens van ProRail. Immiddels zijn Friesland, Groningen, Overijssel, Drenthe, Flevoland en grote delen van Gelderland afgerond. Als er dus iets van mij in Enschede niet klopt kan je ervan uitgaan dat dit over het hoofd gezien is. Excuses voor eventueel ongemak.
Met vriendelijke groet,
Jeroen
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |