Changeset: 40707385
BAG Update
Closed by Sander H
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10526 en) |
---|---|
source | BAG |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Bij een vluchtige inspectie lijkt na deze wijzigingenset een flink aantal adressen dubbel in OSM aanwezig. Een foutje in de BAG-plugin?
Zie:
http://osmose.openstreetmap.fr/nl/map/#zoom=15&lat=51.49423&lon=4.27915&layer=Mapnik&overlays=FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFT&item=2060&level=1%2C2%2C3&tags=&fixable= -
Comment from Sander H
Helaas is de plugin op het gebied van dubbele adresherkenning nog erg zwak. Zag op het forum dat Gertjan er zelf ook tegenaan gelopen is, dus hopelijk krijgt het wat meer prio.
Deze dubbelingen hadden er grotendeels bij de JOSM validator uit moeten komen.
Bedankt voor de melding, 81 nodes opgeschoond.
Van de in totaal 26000 helaas in Nederland... -
Comment from Sander H
Slechts de helft is dubbel 13.000, de locaties komen dubbel voor...
En overigens nog 234.000 ontbrekende adressen.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |