Changeset: 41328889
Herinrichting Rode Beek ingetekend mbv eigen GPX. Situatie zichtbaar op Mapillary.
Closed by MadelNL
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing;Local GPX |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Wil je asjeblieft geen doorgeknipte wegen weer gaan doorverbinden? Wegen zijn zeer vaak doorgeknipt voor allerlei routerelataties en moeten daarom doorgeknipt zijn, anders kan de route niet afslaan.
In dit specifieke geval gaat het om de rotonde Rimburgerweg/Rembrandtstraat en de route 40-74. Je hebt het fietspad aan het fietspad op de rotonde verbonden. Ik herstel nu de oude situatie.
Verder zie ik dat je Id gebruikt. Dat is absoluut een zeer slechte keuze. Id kan niet goed met relaties omgaan, routes zijn een vorm van relaties en Id veroorzaakt, net als Potlach routerelatiefouten.
Het beste is asap op JOSM over te stappen, de enige editor, die goed met relaties kan omgaan en ook de meeste mogelijkheden binnen OSM heeft. Als je bijvoorbeeld met vlakken gaat werken, kom je met Id en Potlach al gauw in de knoei.
De instap in JOSM is een steile leercurve, maar als je die gehad hebt, wil je nooit meer andersVriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from dvdhoven
Wil je ook goed letten op het verknopen van routes? Bij Brunssum heb je een stuk track ingetekend, wat naar mijn idee, niet nodig was, er lag een fietspad en daar kun je een track van maken en omgekeerd. Maar de verknoping van die track was niet in orde. Diverse kruisende wegen lagen los. Verder is door het intekenen van dat stuk track een hele bups routes in het ongerede geraakt. Ik heb de zaak weer hersteld. Als je namelijk een weg weg gooit en een nieuwe intekent, moeten de routerelaties wel op dat nieuwe stuk gelegd worden. Beter is het om zo veel mogelijk her te gebruiken. Ook binnen OSM is recyclen een groot goed.
Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from MadelNL
Bedankt voor de uitgebreide feedback... Je hebt mij weten te overtuigen dat ID de deur uit moet, maar het is vooral een slordigheid waar ik zelf niet op gelet heb, tijdens het aanpassen.
Hoe dan ook ID gaat nu echt overboord en JOSM wordt -ook voor mij- de nieuwe tool.
Heb de handleiding erbij genomen en ben er al mee aan het experimenteren. Komt allemaal goed, denk ik.Excuses voor de slordige bewerking.
Ways (1-20 of 32)
- 1
- 2
- 436270983, v1
- 436270984, v1
- 436270985, v1
- 436270986, v1
- 436270987, v1
- 436270988, v1
- 436270989, v1
- 114014534, v8
- 6318221, v11
- 185750550, v3
- 389524821, v2
- Rimburgerweg (6742620), v6
- Roode beek (259879343), v4
- 203651247, v3
- 203712848, v3
- 56746619, v6
- Ganzepool (420261637), v2
- 114014550, v3
- 107191704, v5
- 38546827, v4
Relations (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |