Changeset: 42671489
Aan bridge-tags, de layer=1 tag toegevoegd.
Closed by RobbieNL
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10966 nl) |
---|---|
source | knowledge |
Discussion
-
Comment from user_242798
Hi Robbie,
Goed bezig!
Jij voegt layer=1 toe aan een bridge.
Want weliswaar is een ontbrekende layer op een bridge pas echt fout als een highway een waterway kruist en niet als een highway een natural=water kruist, maar:
als een volgende mapper een kanoroute toevoegt en dus waterways toevoegt dan ontstaan er alsnog tientallen fouten waar layer op een bridge ontbreekt.
Dus heel goed dat jij dit consequent altijd toevoegt!
Maar mag ik je deze dan ook nog aanraden?
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:bridge
Showing a bridge incorrectly meeting a non-bridge at a junction (left), and terminated early (right).
Dus een bridge loopt niet door tot op de kruising van wegen.
Het ziet er niet uit op de kaart én het is hierdoor (soms) onduidelijk of een weg (fietspad) onder de brug doorgaat of dat je hier óók de brug op kunt.
Ook: als ik op de kruisende weg rijd, dan rijd ik niet over de brug. Ik raak deze zelfs niet.
Nogmaals: goed bezig. Het kan alleen altijd nog beter... -
Comment from RobbieNL
Dat is fijn om te horen :)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |