Changeset: 42707659
Utworzono domy wraz z nuerami
Closed by barciuro
Tags
created_by | iD 1.9.7 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Cześć:)
Prawidłowy schemat adresowanie dla tej miejscowości to:
addr:place=Konieczki
addr:postcode=42-140
addr:housenumber=<numer>Wszystkie 3 tagu są niezbędne.
Adres pocztowy z tego względu, że jest jeszcze druga wieś w Polsce o takiej nazwie.
Wpisanie nazwy ulicy jest błedem, bo tutaj nie ma nazw ulic (co można sprawdzić na http://www.stat.gov.pl/broker/access/index.jspa).
W edytorze iD ma wadę - nie można łatwo wpisać wartości addr:place, trzeba wchodzić w edycję zaawansowaną,gdzie są widoczne wszystkie tagi.
Jeśli nie wpiszesz nic do addr;place, to za jakiś czas ktoś to poprawi. Sprawdzanie poprawności adresacji odbywa się co godzinę.
Ways (4)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |