Loading...
Changeset: 43278150
obrysy budynków "importowane" z GUGIK z BDOT + korekta części z nich do orto oraz dorysowanie z orto obiektów nie mających geolokalizacji
Closed by rowers2
Tags
created_by | JOSM/1.5 (10327 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl: WMS budynki, WMS orto, WMS ISOK_CiEŃ |
Discussion
-
Comment from maraf24
Usuwasz moje construction, ustawiając budynki jako zbudowane.
To by było ok, ale:
1. Jest nieprawdiłowe source=geoportal.gov.pl:BDOT. bo to są nowe budynki i ich nie ma w BDOT.
2. Większość z nich nie jest formalnie oddana do użytku, co można sprawdzić w UM.
3. Brak adresów, część z nich jeszcze ich nie ma, ze względu na 2.Wypadałoby dodać przynajmniej FIXME=obrys lub FIXME=adres.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |