Changeset: 44005342
BAG update
Closed by Commodoortje
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11223 en_GB) |
---|---|
source | BAG; |
Discussion
-
Comment from user_242798
BAG Update by JOSM validation:
- Building duplicated nodes (8)
- Crossing buildings (9)
Keep straight ways straight (even if BAG is sloppy) (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Good_practice). -
Comment from Commodoortje
Goed gezien, al wordt het niet altijd opgemerkt door de JOSM validator.
-
Comment from user_242798
JOSM validator ziet dit altijd!
Tenzij de validator configuratie voor deze validatie is uitgeschakeld.
Wat wel kan:
BAG import > JOSM validatie = OK > JOSM upload.
Daarna: nogmaals valideren na opnieuw download, JOSM validatie = ERROR.
Ik zie regelmatig BAG imports waarvan ik denk: hoe kan dit? Honderden duplicates en andere fouten die ik NU (achteraf!) wel zie, maar waarvan je je kunt afvragen of die op het moment van upload OOK zichtbaar waren.
Ook BAG procedure stelt dat je SOMS (?) na upload nogmaals moet valideren???.
Omdat de upload SOMS (???) fout gaat ???
Omdat de import in de database SOMS (?) fout gaat???
Overigens: "Building intersection" wordt ook door Osmose gemeld. Heel Nederland ziet er - letterlijk - zwart van ; -(
Ways (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |