Changeset: 44326544
Žymėjimo tvarkymai
Closed by Tomas Straupis
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11223 en) |
---|
Discussion
-
Comment from Irmantas A
Ir vėl sprendi koks kelias yra iš to ką matai Oro foto?
-
Comment from Tomas Straupis
Taip, iš to, kas matosi ortofoto, iš to, kaip šitas kelias klasifikuojamas kituose šaltiniuose, ir iš bendros logikos. Dar po truputį derinu blokavimą, nes tai jau piktybiškas žymėjimo susitarimų nesilaikymas.
-
Comment from Irmantas A
Nuo kada pravažiuojamas įprastu automobiliu kelias yra žymimas kad jis tinkamas tik traktoriams ir kitai spec technikai? Įvažiavimas į privataus žmogaus kiemą irgi tik spec technikai? Nuo kada? Pravažiuok bent kartą šiais keliais, tada ir sakyk, kad davažiavimas iki privačios žmogaus teritorijos yra tinkamas tik traktoriams, kai ten akivaizdžiai yra įvažiavimas į kiemą.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dtrack
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dservice
Vertėtų pačiam paskaityti kas rašoma oficialiuose OSM žymėjimuose.
-
Comment from Tomas Straupis
Prie highway=track niekur neparašyta, kad tai tik traktoriais pravažiuojami keliai.
Keliai, kurie nėra pakankamai dažnai naudojami, kad matosi dvi vėžės, Lietuvoje žymimi highway=track. Nes jie pagal savo kokybę yra sulyginami su tais, kurie OSM wikyje įvardijami kaip „agricultural use“ pagal Vakarų Europos supratimą.
Taip susitarta žymėti jau gal dešimt metų. Taip jau visa Lietuva (ir ne tik) sužymėta.
-
Comment from Tomas Straupis
Ir kad tokie yra susitarimai, aš jau papasakojau ne vieną kartą. Kadangi mums taisyti reikia ne tik naujokams įprastas klaidas (neteisingą geometriją, susigalvotas žymas, neteisingas žymas ir pan.), bet dar ir piktybiškai ne pagal susitarimus gadinamus duomenis (t.y. dalykus, kurie buvo asmeniškai paaiškinti), tai paskyra puikiai kandidatuoja į bloką, bent jau laikiną už vandalizmą.
Todėl siūlyčiau išsiaiškinti, kaip žymi kiti ir sekti jų pavyzdžiu, o ne išradinėti savo lokalią sistemą.
-
Comment from Irmantas A
Paskaitykime nurodytą nuorodą apie highway=track. This tag represents roads for mostly agricultural use, forest tracks etc.; usually unpaved (unsealed) but may apply to paved tracks as well, that are suitable for two-track vehicles, such as tractors or jeeps. Tai kuris čia iš mūsų išradinėja savo sistemą? Gal aš geriau žinau kur kas ir kaip atrodo, o ne oro foto? Be to, tie keliai yra naudojami tikrai dažniau, negu tau atrodo, tad spręsti iš oro foto yra tiesiog labiau negu klaidinga.
-
Comment from Tomas Straupis
OSM yra BENDRUOMENĖS projektas. Jei yra minčių naudoti visai kitą klasifikaciją, tai reikia rašyti į talk-lt sąrašyną, įtikinti bent žymią dalį dalyvių naujos klasifikacijos pranašumais, papasakoti, kokiomis priemonėmis ir per kiek laiko siūlytojas PATS perklasifikuos visus atitinkamus Lietuvos kelius.
Jei to daryti nesiruošiama, tada reikia laikytis dabar priimtų LIETUVOS žymėjimo nuostatų. -
Comment from Irmantas A
Kurių Lietuvos puslapyje normaliai nėra. Talk-LT neveikiantis reikalas, tad reikėtų pradėt naudot kažką naujo, ir viską gal atnaujint, o ne naudot kažką pasenusio. Be to gal tau nuotraukas atsiųst kur aiškiai matosi, kad kelias naudojamas ir ten įvažiavimas, ar kaip?
-
Comment from Irmantas A
Nustosi gal nesąmones skiest, kad tie keliai yra nenaudojami, arba mažai naudojami.
- 459027130, v1
- 459027131, v1
- 459027132, v1
- 459027133, v1
- 459027134, v1
- 459027135, v1
- 459027136, v1
- 459027137, v1
- 459027138, v1
- 459027139, v1
- SoDra (168282875), v5
- 188723658, v6
- Miško g. (227643973), v12
- 227643975, v10
- 227643977, v10
- 227643980, v9
- 227643982, v11
- 227643990, v10
- 227643991, v13
- 276754677, v10
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |