Changeset: 44908705
emte oude molenweg hengelo toegevoegd.
Closed by Paul De Kantelaar
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | OpenStreetMap (Standard) |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from richardbrinkman
gecorrigeerd
-
Comment from Paul De Kantelaar
Bedank voor alles Richard, maar hier even een vraag: Hoe noemen jullie dit scherm? https://www.dropbox.com/s/uivezy6j67m13xb/Schermafbeelding%202017-01-06%20om%2009.57.03.png?raw=0
-
Comment from Paul De Kantelaar
Ik begrijp dat je druk bent om al mijn fouten te corrigeren maar ik hoop dat je hier straks antwoord op wilt geven.
-
Comment from richardbrinkman
Gewoonweg de openstreetmap website.
-
Comment from Paul De Kantelaar
Oke, dan nu mijn vraag: Op de openstreetmap website staan 2 emte's en in de editor (geen josm) staat er 1. Weet jij hoe dat kan?
-
Comment from marczoutendijk
De naam was ook nog op het gebouw neergezet. En er stond dus ook een adresnode met die naam. Dat was fout. Volgens mij heeft Richard dat gecorrigeerd. Alleen staat de naam nog steeds fout geschreven, want de afspraak (door Math1985 gemaakt n.a.v. zijn actie om winkelnamen gelijk te krijgen) was om EMTÉ te schrijven. Zoals de website van EMTÉ zelf ook doet. Corrigeer je dat nog Richard?
-
Comment from marczoutendijk
Over winkelnamen, zie:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/WikiProject_Netherlands/Shops#shop.3Dsupermarket -
Comment from richardbrinkman
Emté -> EMTÉ; check
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |