Changeset: 44934378
Terrein heeft sinds 1 januari '17 nieuwe straatnamen
Closed by djkolkman
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Nogmaals naar situatie gekeken, er mankeerde nog meer aan deze omgeving.
BAG update verricht, wegen aangebracht mbv © Aerodata International Surveys BVBA, powered by CycloMedia Technology B.V. -
Comment from Commodoortje
Mocht je nog meer fouten tegenkomen laat het gerust op deze changeset weten.
-
Comment from dvdhoven
Alleen klopt het nog niet als ik zo snel even kijk. Jammer dat het zo gelopen is, mijn eigen schuld. De Lathmer heb ik zelf grondig verkend in december, maar was er nog niet aan toegekomen en ja nu kan uren veldwerk de emmer in :-(
-
Comment from dvdhoven
De 17 straatnamen waren er al in december, dus 1 januari klopt niet
-
Comment from Commodoortje
Ik hoop dat ik wel verbetering heb aangebracht. Helaas kan ik niet zien wat er bij je op de plank ligt.
Zo zag het eruit:
https://www.dropbox.com/s/zs0cq4r5p1dx5ni/2017-01-06_18-41-37.png?raw=1
Ik heb cyclomedia gebruikt als bron:
https://www.dropbox.com/s/1dyonfxmvthsbeu/2017-01-07_10-20-08.png?raw=1 -
Comment from Commodoortje
Waarom kunnen nu "uren veldwerk de emmer in :-(" ?
Deze kun je hopelijk nog gebruiken? -
Comment from dvdhoven
Strikt genomen niet meer.
Er hebben nadat ik mijn foto's gemaakt heb, minstens 2 mappers in dit gebied gewijzigd. Dat betekent dat ik zaken, die zij gedaan hebben in feite niet meer kan corrigeren of aanvullen, want hun werk dateert van na mijn foto's
Ik denk dat 99,9% van wat ik in december heb gezien er nu nog zo ligt, maar het punt is dat anderen mij nu onderuit kunnen zagen. "Hé jouw survey is van voor mijn wijziging! Weg wezen!"
Als ik compleet correct handel, kan ik nu dus weer uren over de Lathmer gaan kruisen om alles overnieuw te doen. -
Comment from dvdhoven
Ik ga dus nog even nadenken of ik toch op basis van mijn foto's en tracks aan het werk ga, of dat ik het nu laat, wat ook zonde is.
-
Comment from djkolkman
Een aantal korte punten: de straatnamen zijn 1 januari '17 officiëel in gebruik genomen door zowel hulpdiensten als op het terrein zelf.
Daarnaast heet de weg die nu Melkakker genoemd is nog steeds gewoon Rondweg. De Melkakker is een nog aan te leggen weg die ten noorden van de Rondweg (boven de bebouwing langs) gaat lopen. Een heel stuk Rondweg is onlangs verwijderd (bestaat dus niet meer)
Voor de rest klopt het terrein aardig zo.
Ik werk er namelijk ... :)
-
Comment from Commodoortje
raar dat de woningen dan al wel een adres met Melkakkerweg hebben.
@djkolkman wil/kun je het aanpassen naar de werkelijkheid? -
Comment from dvdhoven
De Melkakkerweg staat gewoon op de straatnaamborden. Ik heb meerdere foto's met straatnaambord Melkakkerweg
Maar goed, einde verhaal. Het is doodgewoon rotwerk en ik ben er helemaal klaar mee.
Ik ga niet verder meer.
Ik ga leuke dingen doen. -
Comment from dvdhoven
Ik vind dit totaal onbegrijpelijk. Ik doe mijn best om alles in kaart te brengen met mijn foto's erbij en je vraagt doodleuk aan een ander om dat maar even te overrulen zonder enig overleg met mij.
En dan met de vraag aanpassen naar de werkelijkheid. Waar ben ik dan mee bezig geweest? Een virtuele Lathmer?
Dat doe je toch niet?
Dan vraag je mij toch hoe ik erbij kom?
Ik ben momenteel op het punt dat ik 2 wijzigingssets van mij ga reverten.
Als jullie het allebei zoveel beter weten, dan doe het vooral zelf.
Uren werk en dan hup, wil jij Dick's werk even vermoeren?
Een bord Rondweg ben ik alleen doorgestreept tegen gekomen, wel nog bordjes Reigerweg en een bordje Gietelingstraat -
Comment from djkolkman
Ach jee ... ik dacht even mee te denken en een bijdrage te leveren. In dit gedoe heb ik helemaal geen zin. Ik zal mij afmelden bij Openstreetmap en geen wijzigingen en aanvullingen meer doen. Dan kunt u uw gang gaan.
Succes verder allen en een fijn weekend!
-
Comment from Commodoortje
Ik wist niet dat dvdhoven zo'n kort lontje had, maar ja.
OpenStreetMap is een samenwerkingsproject, en we moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |