Changeset: 45124162
Usunięty został znacznik: traffic_calming, ponieważ uważam, że jest niepoprawnie użyty. Jest to, tylko przejście dla pieszych z wyspą. Natomiast znacznik traffic_calming powoduje, że w nawigacji pojawia się komunikat próg zwalniający.
Closed by Autominus
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Tag jest prawidłowo użyty i proszę ich więcej nie usuwać.
Problem nawigacji to jest problem nawigacji, a OSM to nie jest nawigacja tylko baza danych. NIe naprawiamy błędów w programach poprzez manipulowanie tagami.
Zresztą parę dni temu komunikat został w Osmandzie zmieniony.
A nawigacji korzystających z danych OSM jest wiele, więc nie można się kierować tym, co robi jedna z nich,
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |