Loading...
Changeset: 45476155
Kategoria drogi
Closed by Paweł Sorek
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Adam_Piszczek
dlaczego tego nie poprawiasz?
-
Comment from Paweł Sorek
co mam tu poprawic ?
-
Comment from maraf24
Błędne i zbędne adresy.
Adres to miejscowość, numer i kod pocztowy.
Tutaj zdarza się adres w rogu budynku.
Poza tym gdy się poprawia już istniejący adres z importu (bo był błędny), to należy zmienić source:addr i wpisać tam np. survey czy "mieszkam tu i adres jest inny".
W przeciwnym wypadku przy imporcie aktualizacyjnym za jakiś czas stare adresy powrócą.
Ways (2)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |