Changeset: 45633562
Naamgevind
Closed by Hartger Visser - Bandall
Tags
created_by | iD 2.0.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery;OpenStreetMap (Standard) |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from marczoutendijk
Hallo Hartger,
Welkom op OSM!Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
Wees vooral bedacht op het aanpassen van gebouwen die via de BAG zijn geïmporteerd (of dat kunnen worden).
Mappersgroet,
Marc Zoutendijk. -
Comment from Commodoortje
Kijk nog even naar je 1e changeset.
Er is veel te verbeteren, maar je gaat wel heel erg snel om mutaties te verrichten.
Probeer niet te veel te willen doen in 1 keer.
Je bent een dag aan het mappen en hebt inmiddels 15 changesets waar ook per ongeluk verkeerde of zelfs kwalijke edits in zitten.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45633562 -
Comment from Commodoortje
Je hebt deze adresnode 174meter verplaatst.
Vermoedelijk per ongeluk, wees dus voorzichtig met je edits
http://www.openstreetmap.org/way/2837432834
https://www.dropbox.com/s/gbkyz577dqsdjso/2017-01-30_21-07-37.png?raw=1 -
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik deze teruggeplaatst.
-
Comment from Commodoortje
Deze adres node heb je 153 meter verplaatst.
http://www.openstreetmap.org/way/2837432018
https://www.dropbox.com/s/gyrn4qxhlvftzzl/2017-01-30_21-12-20.png?raw=1
Ik heb deze inmiddels teruggeplaatst -
Comment from Commodoortje
Deze adresnode heb je 83meter verplaatst.
http://www.openstreetmap.org/way/2837431677
https://www.dropbox.com/s/sfnvfhzq80ksl8h/2017-01-30_21-17-39.png?raw=1
Ik heb deze inmiddels teruggeplaatst -
Comment from Commodoortje
Probeer er in de toekomst voor te zorgen dat je de nodes van een highway niet vastplakt aan de nodes van een landuse.
Dit is lastig om de wegen terug te vinden om te editen (zeker voor beginners)
In JOSM (de beste editor) selecteer je de vastzittende node je maakt hem los dmv sneltoets "G" (unglue)
In ID is het sneltoets "D"
In Potlatch2 is het sneltoets "Shift+J"
Verplaats de nodes van de landuse naar de juiste plek, verbeter ook de highway naar het midden van de weg
Zorg dat de wegen aan elkaar verbonden zijn, en ook bij kruispunten een verbindingsnode hebben.
https://www.dropbox.com/s/8dhowevaoeszvnf/2017-01-30_21-20-48.png?raw=1 -
Comment from Commodoortje
Is hier parkeerplaats aangelegd?
Het ligt nu nog over het gras.
Laat even weten hoe het hoort te zijn.
http://www.openstreetmap.org/way/470057231
Ik heb het nl nog niet aangepast!
Ways (8)
- 470057231, v1
- 470057232, v1
- Dorpsplein (7212025), v4
- Dorpsplein (7212046), v3
- 77388234, v3
- Valboompad (397855784), v2
- Autobedrijf Jan van Riel (279523449), v2
- 279521394, v2
Nodes (16)
- 4643023386, v1
- 4643023387, v1
- 4643023388, v1
- 4643023689, v1
- 2837430863, v2
- 2837431677, v2
- Ontmoetingscentrum De Leybron (2837431736), v2
- Administratie & Advieskantoor Gijbels ( AAG ) (2837434264), v2
- 910940673, v2
- 910940671, v2
- 2837432834, v2
- Van Het Zandeind Fokbedrijf (2837435305), v2
- Tennisvereniging Riel (2837431517), v2
- 2837432018, v2
- De Parketteur (2837434235), v2
42904373, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |