Changeset: 45857336
urk straatjes en paden
Closed by padvinder
Tags
build | 2.4-32-gecf1e0b |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.4 |
Discussion
-
Comment from Allroads
Hoi,
Iemand sprak mij aan op de benaming in dit gebied, zodoende viel me het volgende op, je tekent en tagt veel pedestrian op Urk.
Ben je er geweest?
Wanneer je pedestrian tagt, zet je het op slot voor fietsers, brommers, snorfietsers. Wanneer dit niet zo is, is het een ongewenste handeling.
Welke borden staan daar nu?
Zone G7 bord?Bij mij weten kan ik op veel plaatsen fietsen. Er staat wel meer fout, want footway is ook niet voor fietsers.
Hier een voorbeeld van pedestrian.
https://www.openstreetmap.org/way/472631891Waar ik grote vraagtekens bij heb.
Je hebt er vast een verklaring voor.Bij gebruik van bollards en andere barriers dan moet je ook met access rekening houden. Anders hebben andere problemen met routering.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |