Changeset: 45869106
Dog park in my neighborhood added that was not specified yet
Closed by SVAND
Tags
created_by | iD 2.1.0 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Je hebt (vermoedelijk per ongeluk) het dogpark aan de wegen gelijmd. In werkelijkheid is dit natuurlijk ook niet zo. Zou je hier in de toekomst op willen letten?
Het is inmiddels aangepast.
Kijk naar bijgevoegd plaatje wat ik bedoel.
https://www.dropbox.com/s/p7sk1hprl0hinmx/2017-02-07_00-43-58.png?raw=1
Ways (2)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |