Changeset: 45968402
It's an athletics field
Closed by daanhorn
Tags
created_by | iD 2.1.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie -
Comment from eggie
Dit is een lastige. Er liggen nu twee vlakken Leisure= recreation_ground en pitch... en één vlak landuse=grass over elkaar heen. of e.e.a. goed gaat renderen is de vraag.
-
Comment from eggie
Mocht je plezier in mappen krijgen. Een probleem is hier dat de wijkgrenzen in Huizen aan de wegen zitten geplakt. Dat geeft schade aan de kaart bij verschuiven. Die moeten eigenlijk los.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.29140/5.27117 -
Comment from Commodoortje
Hoi daanhorn,
Ik heb je een beetje geholpen.
Hier kun je zien wat ik gewijzigd heb.
(relaties maken als je een nieuwe mapper bent vrij lastig. Ik geef dan ook het advies om eerst met wat kleine dingen te beginnen.
Lees de links die eggie heeft gegeven maar een beetje door.
Vragen mag altijd.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45971228 -
Comment from daanhorn
Hi allen,
Dank voor de hulp. Ik ben wel een beetje verbaast, want ik dacht dat ik alleen een type op "athletics" had gezet. Blijkbaar toch iets fout gedaan. Ik zal de documentatie beter doorlezen voor ik weer wat aanpas :-)
-
Comment from eggie
nee hoor..niks fout.. Je eerste edit was prima. Het was mapwerk van je voorganger. Die heb ik ook gemaild over het plakwerk aan de wegen, maar hij mapt al een jaar niet meer. Wanneer je nu bv de openfietsmap www.openfietsmap.nl zou downloaden naar het programma basecamp van Garmin dan zou je zien dat het sportveld wel zal renderen na de verbeteringen van Commodoortje.
-
Comment from daanhorn
Helemaal top! Ik zorg dat ik voorlopig eenvoudige wijzingen doe ;-)
-
Comment from Commodoortje
Hoi daanhorn,
Je hebt helemaal gelijk, je had alleen "atletics" aangebracht.
Ik had niet ver genoeg gekeken en vond dat de atletiekbaan een naamsvermelding verdiende. Vandaar dat ik een paar aanpassingen had verricht in een relatie. -
Comment from Commodoortje
Naar aanleiding van je toevoegingen, vond ik het noodzakelijk om de wijk te voorzien van de nieuwe woningen, straten en andere kleine wijzingen op de Blaricummer Meent.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=45986521
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |