Loading...
Changeset: 46148385
Dodanie budynków i drobne poprawki, dodanie paczkomatu
Closed by Marek-M
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11526 pl) |
---|---|
source | Geoportal 2: Ortofotomapa; kartuski.webewid.pl; survey |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć. Dodałeś paczkomat z ulicą Borowiecką, ale w Kczewie nie ma nazw ulic. Rozumiem, że to jest błąd? https://www.openstreetmap.org/node/4689504579
-
Comment from Marek-M
Tak, to był błąd. Znacznik skopiowałem z Banina, gdzie paczkomat stoi właśnie przy Borowieckiej i nie zauważyłem błędu w ulicy. Dzięki za uwagę. Błąd już poprawiłem w Changeset: https://www.openstreetmap.org/changeset/47763973
Ways (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |