Loading...
Changeset: 46667514
Paden veranderd naar wandelpaden
Closed by ArjaandeLeeuw
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Je heb nu van highway=path highway=footway gemaakt.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46667514&zoom=15&lat=51.44204&lon=3.87619&layers=B0TTTFT
De vraag is of dat wel goed is.
Een footway is alleen toegankelijk voor voetgangers. Er staat het bekende ronde blauwe bord met de wandelaar. In alle andere gevallen moet het path zijn. evt. vehicle=no als er niet gefietst of gebromd mag worden.
Vraag anders Ad Verburg even. Je kunt op zijn naam klikken in de Achavilink.Graag reactie.
Ways (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |