Changeset: 46742978
Wegen aan de oostkant van Zwartschaap toegevoegd
Closed by Richh94
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
Wegen enkel naar de boerderij, kunnen het eerste stuk nog gemeentelijke weg zijn. Te zien bij NWB weggevens.http://pdokviewer.pdok.nl/ In het buitengebied unclassified, het laastste stuk het erf op is highway=service service=driveway. Zeker geen living_street in NL moet er dan een woonerfbord staan. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Overzicht_Nederlandse_Verkeersborden
Gebruik geen BING als ondergrond dat is veroudert
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=631139#p631139
Gebruik luchtfoto actueel 2016 of maak de overstap naar JOSM editor daar staat de laag er als standaard aanspreekbaar in ( enige leercurve ) Een paar filmpjes bekijken verheldert vaak veel.Heb even gekeken geen Gemeentelijke weg naar boerderij 12 dus service driveway.
Zelfs de weg naar de minicamping is niet Gemeentelijk, kom daar wel eens, dacht ik wel, maar de bordjes op de mijn foto met siberie 24 t/m 34 is een verwijzing naar het adres. Deze weg heeft geen officieele naam. Lastig zou het gewoon op unclassified laten staan.
- Comment from Allroads
-
Comment from Richh94
Bij een aantal wegen naar de boerderij staat een bordje 'verboden toegang voor onbevoegden', dit behoort bij het erf van de woningbezitter. Ik heb er daarom woonerf van gemaakt, maar ik begrijp dat dit serviceweg moet worden met als service=driveway?
Ik zal de (openbare) weg tussen Siberie en Zwartschaap unclassified maken. -
Comment from Allroads
Verboden toegang artikelr 461, dan mag je op de weg access=privat zetten
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:access en highway=service service=driveway
Only with permission of the owner on an individual basis.
Zelf set ik op die plek het bord neer access_sign=NL:VT omdat ik dan later weet op welke basis ik access=private op de weg heb gezet. De access tag is afgeleid van het bord, tevens zet ik de tag op de weg. Later kan het hier terug zien
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/mtm/?map=signtags2&zoom=14&lat=52.75991&lon=6.51102&layers=B000000TTTTTTTTTT Het is nog niet een officieel wiki veel gebruikte tag, wellicht dat het later nog komt.Zo zet ik ook de bordjes access_sign=NL:EW neer.
Succes.
-
Comment from Allroads
Typfout access+private met een e dus,
Ways (1-20 of 28)
- 1
- 2
- 479748522, v1
- 479748523, v1
- 479748524, v1
- 479748525, v1
- 479748526, v1
- 479748527, v1
- 479748528, v1
- 479748529, v1
- Zwartschaap (479748530), v1
- 479748531, v1
- SiberiƩ (479748532), v1
- 479748533, v1
- 479748534, v1
- 479748535, v1
- 479748536, v1
- 479748537, v1
- 479748538, v1
- 479748539, v1
- 479748540, v1
- 479748541, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |