Changeset: 46796480
Updated a supermarket shop
Closed by Arne Lammers
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 7.1.5 |
Discussion
-
Comment from eggie
Arne "Welkom op OSM”
Waarschijnlijk tussendoor geglipt met de welkomstmail. Bij deze dan...
Mapsme edits graag controleren met JOSM of er nu geen dubbele adresnodes staan svp.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |