Changeset: 46802884
route edit,hekjes aangepast
Closed by Rik Duinkerken
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 nl) |
---|---|
source | knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Rik de MTB route kruist het pad zonder verbindingsnode. Is het wel een path of misschien wel een track. Het mtb pad is gemapt als track.(geschikt voor auto's) . Is dat wellicht een pad.. of lopen er helemaal geen parallel paden/tracks naast elkaar en is het gewoon één way.
Loopt die mtbroute dus niet gewon over dat pad?
De naam van het pad staat al op de realtie. De aardrijkskundige naam zal niet MTBroute zuidwolde west zijn. -
Comment from eggie
De Stuw heb je over een bestaande weg heengelegd. Dat gaat niet meer routeren.
https://www.openstreetmap.org/changeset/46802884#map=19/52.68586/6.43945
Duplicate way
Eén van die wegen moet dus weg. -
Comment from Rik Duinkerken
Oh de stuw stond niet in josm, vandaar dat ik hem verlengd heb. Met betrekking op de mtb route, dit is hoofdzakelijk gewoon een smal zandpaadje door de bossen heen. Soms over de voet/auto paden/wegen. ik zal even kijken of ik alles mooi krijg zonder de gekruiste errors.
-
Comment from eggie
Die mtb route horen dus path als tag te krijgen. Zal zo wel eens kijken.
Die mappers van de mtb routes doen maar wat. Vaak ontbreken de nodes met andere wegen of ze leggen de route parallel aan de weg. Makkelijk mappen , maar niet goed dus. Als je goed kijkt zie je dat er een route-relatie op ligt. Die mag je niet onderbreken.
'k Zie dat je nu met JOSM werkt. Prima..
Dan kun je rechts onderin het scherm drukken op validator en dan krijg je vanzelf de fouten te zien. Met uploaden hoort josm ook een waarschuwing te geven. -
Comment from eggie
De Stuw is nu goed.. waarschijnlijk loopt de weg netjes tussen de 3dshapes(landuse) door. Moeilijk te zien door de bomen.Die zou je nog goed kunnen leggen.
-
Comment from Rik Duinkerken
als ik de bing satellietfoto's selecteer geeft deze aan dat ze verkeerd uitgelijnd kunnen zijn. Terwijl De Stuw inderdaad uitgelijnd staat tussen de 3dshapes. Zal ik deze dan tussen de landuse maken? of lekker zo laten wezen.
-
Comment from eggie
'k Zou het tussen de 3dshapes zetten. De kadasterfoto geeft geen uitsluitsel.
Gaat goed zo!
Ways (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |