Changeset: 46956087
Updates.
Closed by s-stam
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste S-Stam, Wanneer je van een path een highway=cycleway maakt is bicycle=yes en foot=yes overbodig. access=no moet er natuurlijk ook af.
Dit geeft ook allerlei foutmeldingen in BTM.
Staat hier een G11 bord? of is het misschien toch een highway=path?
Graag reactie -
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=46956087
zo was het getagd. -
Comment from s-stam
Hoi Eggie! Ik ben inderdaad aan de slag gegaan met met de nieuwe online editor... Bedankt voor je feedback! Voor het pad staat een C12 bord. Het is een fietspad met een voetpad erlangs (verhoogd) Vroeger was het een straat voor alle verkeer... Ze hebben er aan beide kanten een soort vluchtheuvel geplaatst zodat auto's er niet door kunnen. Ik heb nu even geen toegang tot m'n PC, maar ik zal me eens verdiepen in je opmerkingen! Ik waardeer je opmerkingen! Ik wil het graag "goed" doen. Binnenkort ga ik weer met m'n gpsmap 64s op pad... De nieuwe editor is (mijns inziens) erg toegankelijk!!
Groeten, Sander.
-
Comment from eggie
Soms dekt de vlag de lading niet en is het pad gewoon ingericht als fietspad. Blijft altijd lastig.
Dit zou dan eigenlijk highway=unclassified moeten zijn
motor_vehicle=no
... maar ja het ziet er uit als een fietspad... lastig. BTM kun je ook gebruiken.. http://mijndev.openstreetmap.nl/~ligfietser/fiets/index.html?map=bugs&zoom=19&lat=51.32739&lon=6.09584&layers=B000000TTTTTTTTTT
Die geeft dus logischerwijs een foutmelding. Zie bovenste opmerking.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |