Changeset: 47069125
Er stond niet bij dat er gefietst mag worden, zodat een fietsroute daar niet langs ging
Closed by Maartje Wagenaar
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
de gall&gall en de Ah heb ik maar weer een stuk zuidelijker op het winkelgebouw gezet. de poi's zaten nu ter hoogte van de rabobank midden in de straat.
Zal wel niet je bedoeling zijn geweest. -
Comment from Maartje Wagenaar
De gall en gall en AH stonden juist bij de rabobank en ik wilde ze naar de juiste plaats doen, dus dat eerste was niet mijn editing
-
Comment from Maartje Wagenaar
Ze staan nu idd op de juiste plaats
-
Comment from eggie
:)
-
Comment from eggie
Alle begin is moeilijk.. osm gooit je gelijk in het diepe!
-
Comment from eggie
In het begin volgen we startende mappers.. ook om te helpen. Er wordt je niets kwalijk genomen. Kijk ook op het forum van OSM ... Daar zit de know how om te assisteren. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Je kun je evt. voorstellen onder het draadje welkom.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |