Changeset: 47153083
Weg iets bijgewerkt
Closed by Grouwels
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Beste Grouwels,
fijn dat je het fietspad gemapt hebt.
Je hebt het niet juist getagd echter en na een correctie door een ervaren mapper wederom fout gedaan.
Op een highway=cycleway behoort niet access=no, want dant mag er niemand over.
bicycle=yes hoeft niet want overbodig, foot idem
oneway=no hoeft ook niet, want default.3. Nuttige links. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM (een introductiepagina met veel nuttige tips onder het kopje 'Waar moet je op letten als je de kaart gaat bewerken?') http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features (overzicht van vrijwel alle elementen die in OSM gebruikt worden) https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 (Nederlandstalig deel van forum; de plek om vragen te stellen en ideeën op te doen)
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |