Changeset: 47411201
hoogte van een huis opgegeven
Closed by Paul Creyghton
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Wat is je motief om ele=10 op een adresnode te zetten?
Ben gewoon benieuwd.
In het begin volgen wij de edits van startende mapper... ook om te helpen. -
Comment from Paul Creyghton
Hi Eggie, sry voor de late reactie,
bij het wijzigen van het object kan ik naast het adres ook de 'hoogte' van het gebouw opgeven, dit resulteert automatisch in de tag 'ele' ..
de tag ele is dus niet bewust gekozen.
Bij nader inzien lijkt mij dat misschien niet correct, ele is meer elevation van de grond? hoe kom je dan aan height van het gebouw?
thanks -
Comment from eggie
Met editor iD komen wel meer tags mee die helemaal (nog) niet gebruikelijk zijn binnen OSM in Nederland.
Waarschijnlijk bedoeld om in de toekomst in 3d te gaan mappen.
Editor iD is en ramp!
Wanneer je het wil weten zul je de bouwtekening moeten bekijken of opmeten. :)
Zou dus die hoogte gewoon weglaten.
Nu is er weer een rage om het aantal "floors" te taggen met roadmap.
Je kunt het beste overschakelen op de editor JOSM. Daar werken wij van het forum bijna allemaal mee.editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Je kunt JOSM zo instellen dat het een beetje op iD en potlatch2 lijkt.
-
Comment from alphensebezorger
Zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:height. Korte samenvatting, bv.:
height=12.5 (gebouw is 12,5 m hoog van grond tot bovenste punt dak)
ele=130 (en staat op een hoogte van 130 m boven gemiddeld zeeniveau).
Die tags moeten dan wel aan het gebouw, en niet aan het adres(punt) toegevoegd worden.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |