Changeset: 47496227
Restaurant Rapa Nui was on wrong location. I added Restaurant Republiek and San Blas
Closed by BjornBA
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-us |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Ben je er van bewust dat je hier gebouwen hebt gewist? Graag reactie.
-
Comment from eggie
Reverted...
Ik heb je bijdrage .. hoe goed bedoeld.. moeten terugdraaien. Je hebt veel info vanuit de BAG gewist. en een restaurant toegevoegd dat al op het paviljoen stond.
Probeer goed te kijken welke tags al op de paviljoens en nodes staan. Je hoeft niet alle info te wissen.
Je kunt reageren.
Ways (3)
Nodes (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |