Changeset: 47706474
Een veelgebruikt en officieel wandelpad langs het zuiderafwateringkanaal toegevoegd
Closed by Voltix
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
-
Comment from eggie
De verkeerd gebruikte toponym met landuse=forest heb ik omgezet naar place=locality.
Het pad naar de eendenkooi ligt weer los van de landuse. -
Comment from eggie
Tip: Zo'n pad is een highway=footway als er het bekende bord met de wandelaar staat. In andere gevallen zal het highway=path moeten zijn. Als je er dan ook niet mag brommeren en fietsen vehicle=no
Op footway hoeven echter geen restricties.
Zou het dus path moeten zijn?
Ways (3)
Nodes (1-20 of 30)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |